Családi ház Eladó Lipót - Duna part

Eladó Lipót Családi ház
88 m2Alapterület 4 Szoba
430 000 €(~ 156 464 100 Ft)
Hitelkalkuláció folyamatban... Loading
395001Azonosító
További adatok

420 m2 Telek

Panoráma Kilátás

Jó állapotú Állapot

Tégla Szerkezet

Hőszivattyú Fűtés

Utcán, közterületen Parkolás

Tömegközlekedés

Nem Amerikai konyhás

2010 Építés éve

Képzeljétek el, hogy reggel felébredtek, kinyitjátok a teraszajtót, és közvetlenül a vízre nyílik a kilátásotok. Nincs forgalom zaja, nincs rohanás – csak természet, nyugalom és az az érzés, hogy végre jó helyen vagytok. Ez a lipóti ház nem csupán egy ingatlan, hanem egy életforma, ahol a lelassulás és az életminőség kerül a középpontba.
A modern, kétszintes téglaházat stílus és kényelem iránti érzékenységgel alakították ki. A földszinten egy tágas, egybenyitott nappali–étkező–konyha található, amely közvetlen kapcsolatban áll a hátsó terasszal, ahonnan a Dunára nyílik kilátás. Ezen a szinten helyet kapott egy hálószoba és az előtér is.
Az emeleten további két hálószoba és egy fürdőszoba található, így ideális vendégek vagy család számára is. A földszinti látszó fa gerendák meleg, természetes hangulatot teremtenek, amely harmonikusan illeszkedik a modern belső térhez.
A kert gondosan kialakított, és közvetlen vízkapcsolattal rendelkezik. Napozás a kertben, nyári fürdőzés vagy akár egész éves horgászat a saját partszakaszról – itt valóban együtt éltek a természettel. A ház teljes berendezéssel és felszereltséggel kerül átadásra, így azonnal költözhető vagy nyaralóként is azonnal használható.
Műszakilag is korszerű: hőszivattyús padlófűtés, hűtő-fűtő klíma és 15 cm-es külső szigetelés biztosítja a komfortot minden évszakban.
Lipót elhelyezkedése különleges értéket képvisel Magyarországon. A település többször is elnyerte az egyik legszebb falu címet, és egy Natura 2000-es természetvédelmi területen fekszik. A kert végében egy közel 68 hektáros vízfelület található, amely ideális horgászathoz, kajakozáshoz vagy egyszerű kikapcsolódáshoz.
Az infrastruktúra kiváló: a híres termál- és élményfürdő egész évben nyitva tart, helyben találhatók boltok, éttermek, orvosi rendelő és kéttannyelvű iskola is. Mosonmagyaróvár mindössze 14 km-re, az osztrák határ pedig kb. 25 km-re található. Az EuroVelo nemzetközi kerékpárút közelsége további lehetőségeket kínál az aktív kikapcsolódásra.
Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik egy különleges, nyugodt életet kínáló otthont keresnek – akár állandó lakhatásra, akár magas színvonalú nyaralóként. Egy hely, ahol a természet, a kényelem és az életminőség ritka harmóniában találkozik.
Köő Zsolt

Köő Zsolt

Hívjon bizalommal

+36-20-234-Mutasd!

További hirdetéseim

Ingatlaniroda
GDN Ingatlanhálózat - SZIGET
+36 24 656 320

Visszahívást kérek

Keressen bennünket